Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA

12. Sınıf Coğrafya Ders Kitabı Cevapları Gün Yayınları Sayfa 74

“12. Sınıf Coğrafya Ders Kitabı Cevapları Sayfa 74 Gün Yayınları” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

12. Sınıf Coğrafya Ders Kitabı Cevapları Gün Yayınları Sayfa 74

Hazırlık Çalışması

Yaşadığınız yerde hizmet sektörünün hangi kolları gelişmiştir? Bu konudaki gözlemlerinizi sınıftaki arkadaşlarınızla paylaşınız.

  • Cevap: İstanbul’da özellikle finans, turizm ve eğitim hizmetleri sektörleri büyük bir gelişme göstermiştir. Şehir, bankacılıktan yüksek öğrenime, tarihi ve kültürel mirasın korunup sunulmasından modern alışveriş ve eğlence merkezlerine kadar geniş bir hizmet yelpazesine ev sahipliği yapmaktadır.

Hizmet sektörü denilince hangi meslek grupları aklınıza geliyor? Düşüncelerinizi arkadaşlarınızla paylaşınız.

  • Cevap: Hizmet sektörü denildiğinde akla ilk olarak sağlık, eğitim, finans, perakende satış, turizm ve restoran işletmeciliği gibi alanlarda çalışan profesyoneller geliyor. Bu sektör, müşteri ihtiyaçlarını doğrudan karşılayan, ürün yerine hizmet sunan kişileri ve meslek gruplarını kapsar.

12. Sınıf Gün Yayınları Coğrafya Ders Kitabı Sayfa 74 ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Coğrafya Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Yorum Yap

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!