Kitap Cevapları TIKLA
Soru Sor TIKLA

12. Sınıf Coğrafya Ders Kitabı Cevapları Meb Yayınları Sayfa 130

“12. Sınıf Coğrafya Ders Kitabı Cevapları Sayfa 130 Meb Yayınları” ulaşabilmek ve dersinizi kolayca yapabilmek için aşağıdaki yayınımızı mutlaka inceleyiniz.

12. Sınıf Coğrafya Ders Kitabı Cevapları Meb Yayınları Sayfa 130

Türkiye’de faaliyet gösteren bir turizm şirketi, haritada rakam ve harflerle işaretlenmiş yerlere turlar düzenlemeyi planlamaktadır. Süreç henüz tamamlanmamış olup mevcut rotalara yenilerinin eklenmesi de düşünülmektedir. Bu şirkette yetkili biri olduğunuzu düşünerek ilgili güzergâhlar üzerinde bir gezi planı hazırlayınız.

Verilen bilgilere göre aşağıdaki soruları cevaplayınız.

1. İşaretli yerlerde bulunan doğal ve kültürel varlıkların isimlerini tabloya yazınız.

  • Cevap:

2. Harita üzerinde belirtilen güzergâhlara eklemek istediğiniz doğal ve kültürel varlıkları işaretleyerek tabloların yanındaki boşluklara yazınız.

  • Cevap:

3. Şirketin yeni gezi planlaması kapsamında belirleyeceğiniz varlıklarla ilgili harita üzerinde güzergâh isimlendirmesi yapınız. Güzergâhınızdaki varlıkları doğal ve kültürel (somut ve somut olmayan) varlıklar olarak ayırınız ve bununla ilgili tablo oluşturunuz. Tabloya varlıkların isimlerini yazınız.

  • Cevap:

4. Türkiye’nin turizm rota planlamasında çok fazla alternatife sahip olmasını gerekçeleriyle açıklayınız.

  • Cevap:

12. Sınıf Meb Yayınları Coğrafya Ders Kitabı Sayfa 130 ile ilgili aşağıda bulunan emojileri kullanarak duygularınızı belirtebilir aynı zamanda sosyal medyada paylaşarak bizlere katkıda bulunabilirsiniz.

Matematik Kitabı Cevapları
🙂 BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER, PAYLAŞ!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Yorum Yap

**Yorumun incelendikten sonra yayımlanacak!