Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA

11. Sınıf Dikey Yayınları Coğrafya Ders Kitabı Sayfa 264 Cevabı

11. Sınıf Dikey Yayınları Coğrafya Ders Kitabı Sayfa 264 Cevabı

2017 – 2018 Eğitim Öğretim dönemiyle beraber pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen ders kitaplarından biri de “11. Sınıf Dikey Yayınları Coğrafya Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Oğuz KIRDAR tarafından 283 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Aysel GÜNEY tarafından yapılmış.

11. Sınıf Dikey Yayınları Coğrafya Ders Kitabı Sayfa 264 Cevapları“nda önce sorular yazıldı daha sonra cevaplar verildi.

11. Sınıf Dikey Yayınları Coğrafya Ders Kitabı Sayfa 264 Cevabı

Arkadaşlarınızla dörder kişilik gruplar oluşturunuz ve bir çevre sorunu belirleyiniz. Oluşturduğunuz bu grup, bir şehrin yöneticileri olsun. Belirlediğiniz sorun ise yönettiğiniz şehri ciddi bir biçimde etkiliyor. Bu soruna çözüm bulmak için bir toplantı hâlindesiniz. Şehrinizi etkileyen bu çevre sorununun nasıl önlenebileceğine ya da azaltılabileceğine dair stratejiler geliştirmeniz gerekiyor. Şehrinizi tehdit eden bu soruna karşı çeşitli çözümler ürettikten sonra bu çalışmanızı bir drama ya da tiyatro oyunu olarak sınıftaki diğer arkadaşlarınıza sununuz.

  • Cevap: Bu etkinliği sınıf içerisinde grup çalışması olarak yapmanız gerekmektedir.
Coğrafya Kitabı Cevapları
☺️ BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
happy
0
clap
0
love
0
confused
0
sad
0
unlike
0
angry

Yorum Yap