Kitap Cevapları TIKLA
Test Çöz TIKLA

11. Sınıf Dikey Yayınları Coğrafya Ders Kitabı Sayfa 231 Cevabı

11. Sınıf Dikey Yayınları Coğrafya Ders Kitabı Sayfa 231 Cevabı

2017 – 2018 Eğitim Öğretim dönemiyle beraber pek çok ders ve çalışma kitabı değişti. Değişen ders kitaplarından biri de “11. Sınıf Dikey Yayınları Coğrafya Ders Kitabı Cevapları” oldu. Kitabı incelediğimizde ise Oğuz KIRDAR tarafından 283 sayfa olarak kaleme alındığını görüyoruz. Kitapta görseller ön plana çıkarılmış ve görsel tasarım ise Aysel GÜNEY tarafından yapılmış.

11. Sınıf Dikey Yayınları Coğrafya Ders Kitabı Sayfa 231 Cevapları“nda önce sorular yazıldı daha sonra cevaplar verildi.

11. Sınıf Dikey Yayınları Coğrafya Ders Kitabı Sayfa 231 Cevabı

Aşağıda, Amerika Birleşik Devletleri’nin Texas (Teksas) Eyaleti’nde yer alan 2415 nüfuslu Woodville (Vudvil) kasabasının arazi kullanım haritası ile arazi kullanımı ile ilgili dikkat edilmesi gereken konular verilmiştir. Haritayı ve bilgileri inceleyerek Woodville kasabasında yapılan arazi planlamasının insanlara ve çevreye olan etkilerini arkadaşlarınızla tartışınız.

  • Cevap: Öncelikle şehirde acil durumlarda insanların sıkıntı çekmemesi için bağlantı yollarının geniş ve rahat olması şeklinde tasarlandığını görürüz. Bunun yanında bazı binaların şehrin yapısını bozmayacak şekilde imar planlarının yapıldığını görebilmekteyiz.
Coğrafya Kitabı Cevapları
Bu içeriğe emoji ile tepki ver
0
0
0
0
0
0
0

Yorum Yap